Avrupa Düğününde Güzel Kızlardan Muhteşem Halay


Avrupa Türk düğününden oldukça mükemmel ve bir o kadar da harika bir halay videosu ile sizlerleyiz. Bu kez Avrupa’da yaşayan Türk’lerin düğününde kayıta alınmış bir halay videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Birbirinden renkli bayanların oluşturduğu halayı izlerken oldukça keyif alacağınızı umuyoruz. Çalan müzikten tutun da oynayanların giydiği elbiseye kadar oldukça şık bir ambians oluşmuş halayda. Evlenenlere mutluluklar diliyor videonun yapımında emeği geçenlere teşekkür ediyor ve sizleri bu güzel halay videosuyla baş başa bırakıyor ve iyi seyirler diliyoruz. Onlar ermişler muradına bizler çıkalım kerevetine.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın