Avrupa Sosyete Düğününde Muhteşem Halayy


Yok böyle bir halay, müzik uyumlu, kıyafetler uyumlu, oynayanlar daha da uyumlu son derece mükemmel bir halay mutlaka izleyin. Bu defa da sizlere Avrupa’da yaşayan kürt kardeşlerimizin düğününden harika bir halay videosunu sizlerle paylaşmak istedik. Gerçekten de eğlenceli ve uyumlu bir halay, uyumlu bir düğün olmuş. Halayın müziğini dinleseniz o bile başlı başına insanın keyiflendirmeye yetiyor da artıyor. Oldukça kalabalık olmalarıyla dikkat çeken gerek ülkemizde gerekse de Avrupa’da gerçekleşen kürt düğünleri diğer yöre düğünlerinden her zaman bir adım önde oluyor. Bu güzel halayı sergileyen ve videonun oluşmasında emeği geçen tüm kardeşlerimize kucak dolusu teşekkür ediyor. Düğünü olan çiftlerimize de bir ömür boyu mutluluk diliyoruz.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın