Bayan Kardeşlerimizden Harika Bir Urfa Halayı


Kıpır Kıpır İçinizi Isıtacak Harika Bir Urfa Halayı. Yöre yöre halayları, horonları tanıtmaya devam ediyoruz canlar. Bu defa da yine oldukça harika ve eğlenceli Urfa halayını sizlerle buluşturuyoruz. Sağolsunlar Grup Erdoğanlar’ın da sazıyla sözüyle renk kattıkları bu güzel Urfa halayını hanım kardeşlerimiz de pek güzel icra etmeyi başarmışlar. Hepsinin ayaklarına yüreklerine sağlık diyoruz. Düğünün kırda yapılması da halaya ayrı bir hava katmış ve ortaya muazzam bir oyun çıkmış. Tekrardan halay da ve videoda emeği geçen herkese teşekkür ediyor başka bir yöreden başka bir oyun videosuyla daha sizlerle buluşmak dileğiyle diyor ve sizleri bu güzel Urfa halayı ile baş başa bırakıyoruz.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın