Ben Seni Bir Türlü Unutamadım – Dinlemeden Geçmee


Özlem Sabancı Aslan’dan Dinlediğinize Değecek Amatör Bir Türkü. Köylü Kızının Muhteşem Sesinden “Ben Seni Bir Türlü Unutamadım” Türküsü. Amatör köylü kızından muhteşem bir ses ve muhteşem bir türkü “Ben Seni Bir Türlü Unutamadım. Herkes türkü, şarkı okur, herkes sanatçıyım der ama okuduğu türküye çok az sanatçı duygu ve içtenlik katabilir. Mikrofonu eline alıp ben sanatçıyım diye ekranlarda dolaşanlara ders niteliğinde bir yorum olmuş. Rahmetli Kıvırcık Ali Ali Özütemiz‘den duyduğumuz ve severek dinlediğimiz bu güzel türküyü bu defa yanık sesli kızımızdan sizlere dinletmek istedik. Böylesine güzel ve böylesine içten yorumu için gerçekten de bu bayan kardeşimizi tebrik ediyor ve beğenip paylaşacağınızı umarak hepinize iyi izlemeler ve dinlemeler diliyoruz. Ayrıca merak edenler için bu güzel türkümüzün videosu ile birlikte türkünün sözlerini de sizlerle paylaşıyoruz efendim.

Ben Seni Bir Türlü Unutamadım Şarkı Sözleri

Korktuğum başıma geldi duydun mu
Ben seni bir türlü unutamadım
Aradan kaç mevsim geçti saydın mı
Ben seni bir türlü unutamadım

Sensizlik öyle zor öyle zalım ki
İçimde bir yerler kanıyor sanki
Bir başka yüreğe yar olamam ki
Ben seni bir türlü unutamadım

Seyranoğlu der ki imansız
Gidecek ne vardı böyle zamansız
Hiçbirşey yolunda gitmiyor sensiz
Ben seni bir türlü unutamadım

Sensizlik öyle zor öyle zalım ki
İçimde bir yerler kanıyor sanki
Bir başka yüreğe yar olamam ki
Ben seni bir türlü unutamadım

Sizlerden ricamız beğendiğiniz türkü videolarını hem sanatçılarımıza destek olmak hem de türkülerimize sahip çıkarak onları ileri ki nesillere taşıyabilmek adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanız ve diğer arkadaşlarınızın da dinlemelerine vesile olmanızdır.  Her daim türkülerle kalmanız dileğiyle keyifli dinlemeler efendim…

Diğer yöresel türküler için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın