Bir Nişan Bu Kadar mı Güzel Olur Tek Kelimeyle Muhteşem


Bir nişan ancak bu kadar güzel olabilirdi. Başından sonuna dek hayran kalacağınız, adeta imrenerek seyredeceğiniz mükemmel bir nişan merasimi. Oldukça harika ve bir o kadar da eğlenceli bir nişan videosu, kesinlikle harika ve izlemeye değer. Evliliğe ilk adım olan nişan töreninde eş dost akraba tanıdık tanımadık kim varsa davet edilen bu güzel törende özellikle orkestranın ardı arda sıraladığı oyun havası müzikleri de nişana ayrı bir renk katmış ve ortaya mükemmel bir ambians çıkmış. Nişan olur da oynanmaz mı? Arkadaşlarının halka oluşturarak ortaya aldıkları gelin ve damat başlamışlar döktürmeye. Oturmaya mı geldik nidalarıyla davetlilerin hemen hepsi başlamışlar oynamaya. Ne diyelim onlar ersinler muradına siz çıkın kerevetine diyerek gelin hanım ve damat beyi tebrik ediyor sizleri bu harika nişan videosu ile baş başa bırakıyoruz.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın