Bom çiki bom çiki.. İzleyin gülmekten yerlere yatacaksınız


Bom çiki bom çiki dansıyla adam öyle bir balık tuttu ki izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek cinsten. Denizde oltayla balık avlamaya çalışan insanlardan bir tanesi öyle bir balık tutma yöntemi geliştirmiş ki adamın hareketlerine ilk başlarda deli saçmalığı gözüyle bakanlar adamın tuttuğu balıkları görünce bu defa hepsi bir ağızdan bom çiki şarkısı söyleyip popolarını sallayarak dans etmeye başladılar ki sergiledikleri hareketler izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek cinsten. Hepsi bir ağızdan bom çiki şarkısı söyleyip popolarını sallayarak dans etmeye başladılar ki sergiledikleri hareketler izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek cinsten.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz komik videoları diğer arkadaşlarınızın da izlemesi adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanız ve diğer arkadaşlarınızın da izlemesine vesile olmanızdır. Her daim neşe ile kalmanız dileğiyle yüzünüzden tebessüm, kalbinizden de sevgi hiç eksik olmasın iyi seyirler efendim…

Diğer komik videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli, komik videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın