Dolapta zurna çalan kız, zurnayı dolapta çalan kız


Dolapta zurna çalan Kız Samsunlu Rümeysa. Evet yanlış duymadınız daha henüz 15 yaşındaki Rümeysa isimli kızımız üflemeli çalgıların bir çoğunu çalabiliyor. Kadınlar zurna çalamazlar tabusunu yıkmak, çürütmek için de özellikle zurna çalmaya merak sarmış ve çalıyor da. Tek sıkıntısı malum zurna yüksek şiddette ses çıkaran bir enstrüman olduğu için haliyle oturduğu apartmandaki komşuları bu durumdan rahatsız oluyorlar. Sırf komşulara, binadaki diğer insanlara rahatsızlık vermemek için de çareyi dolapta zurna çalmakta bulmuş ve zurnayı dolapta çalıyor.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz komik videoları diğer arkadaşlarınızın da izlemesi adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanız ve diğer arkadaşlarınızın da izlemesine vesile olmanızdır. Her daim neşe ile kalmanız dileğiyle yüzünüzden tebessüm, kalbinizden de sevgi hiç eksik olmasın iyi seyirler efendim…

Diğer komik videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli, komik videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın