Ellerini Çekip Benden Yarim Bugün Gider Oldu – Öksüz Mustafa


Ellerini Çekip Benden Yarim Bugün Gider Oldu türküsü, şarkısı, dinle, Gülay, Öksüz Mustafa. Ellerini Çekip Benden Yarim Bugün Gider Oldu… Kesinlikle dinlemeye değer bir türkü… Yöresel sanatçımız Öksüz Mustafa‘nın çalıp söylediği bu güzel türküyü yöresel görseller eşliğinde yazımızın devamında sizlerle paylaştık, umarız beğenirsiniz ve arkadaşlarınızla paylaşırsınız. Zaten türküler hep bizi söylemez mi, insan hayatını anlatmaz mı? Rahmetli Neşet Ertaş Hocanın da dediği gibi nerede bir türkü söyleyen insan görürsen git yanına otur onlardan asla insana zarar gelmez çünkü kötü insanların türküleri yoktur. İşte insanı öz benliğiyle kavuşturacak güzel bir aşk ve ayrılık türküsünü daha sizlerle paylaşıyoruz. Bu ve benzeri türkülerden özellikle de yeni eklenen türkülerden anında haberdar olmak için hem bu sitemizi takip edebilirsiniz. Yazının devamında bu güzel türkünün videosunu ve aynı zamanda bu güzel türkümüzün sözlerini de bulabilirsiniz.

Ellerini Çekip Benden Yarim Bugün Gider Oldu Türküsünün Şarkı Sözleri

Ellerini Çekip Benden Yarim Bugün Gider Oldu
Hem Sever Hem Sevilirken Bu Ayrılık Neden Oldu
Yar Aşkıyla Yana Yana Ayrı Düştüm Ellere Ben
Ama Senden Ayrı Gezen Yürek Değil Beden Oldu

Yandı Yürek Kebap Oldu Gül Bahçemde Hazan Oldu
Ben Ki Senden Ayrılmazdım Bu Ayrılık Neden Oldu
Yar Aşkıyla Yana Yana Ayrı Düştüm Ellere Ben
Ama Senden Ayrı Gezen Yürek Değil Beden Oldu

Sizlerden ricamız beğendiğiniz türkü videolarını hem sanatçılarımıza destek olmak hem de türkülerimize sahip çıkarak onları ileri ki nesillere taşıyabilmek adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanız ve diğer arkadaşlarınızın da dinlemelerine vesile olmanızdır.  Her daim türkülerle kalmanız dileğiyle keyifli dinlemeler efendim…

Diğer yöresel türküler için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın