Gelin Damattan İzlemeye Doyamayacağınız Erik Dalı Kaşık Oyunu


Erik dalı kaşık oyunu. İzlemeye doyamayacaksınız çünkü her ikisi de kıpır kıpır, sevimli mi sevimli. Özellikle de gelin hanıma kırkbin kere maaşallah nazar değmesin inşallah. Gelin, kaynana, görümce, elti bu video da hepsi çok eğlenmişler ve düğüne ayrı bir renk katmışlar diyebiliriz. Hepsi de bu erik dalını öyle güzel oynadılar ki ancak bu kadar harika olabilirdi. Neyse onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine diyerek çiftimize mutluluklar diliyor başka bir gelin damat erik dalı oyun videosunda daha birlikte olmak dileğiyle hoş çakalın keyifli izlemeler efendim.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın