Gelin Görümceden Çok Kıvrak Roman Havası


Roman düğününde gelin ve görümceden kıvrak mı kıvrak ve bir o kadar da eğlenceli roman havası. Eee ne demişler cenazeye giden ağlar, düğüne gelen oynar. Hayat bu ne zaman ne göstereceği belli olmuyor. Düğünde maksat eğlenmek ve gelini mutlu etmek olunca geriye yapılacak tek şey kalıyor o da oynamak. Memleketimizin de en güzel yanı bu ya her yöresi ayrı güzel her yöresinde farklı kültürler ve farklı gelenek görenekler. Bu defa da roman kardeşlerimizin düğününden sizlere kısa bir kesit hazırladık. Umarız beğenirsiniz ve paylaşırsınız efendim. Elimizden geldiğince farklı kültürleri sizlere tanıtmak istiyoruz ve bu yüzden de internette en çok izlenen en beğenilen yöresel oyun videolarından bulup buluşturup sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu videoyu bizler çok beğendik ve keyif aldım umarız sizler de izledikçe keyif alır ve eğlenirsiniz. Evlenen kardeşlerimize mutluluklar dileyelim ve sizleri bu güzel roman düğününde bu eğlenceli roman havasıyla baş başa bırakalım efendim.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın