Gelin Hanımdan Mükemmel Ötesi Kaval Havası


İzlerken yerinizde duramayacağınız baştan sona harika ve o derece muhteşem. Deyim yerindeyse takdire şayan bir kına eğlencesi diyebiliriz. Keman başka, oynayanlar başka, gelin hanım ve damat bey ise daha başka bir güzellik katmışlar düğüne. Yani bir kaval havası ancak böyle güzel çalınabilir bir kaval havası oyunu da ancak bu kadar harika oynanabilirdi. Özellikle kemancı adeta kaval havasının bati versiyonunu çalmış, bütün hünerlerini sergilemiş ve ortaya da işte böyle mükemmel bir ambians çıkmış. Bu eğlence ve bu ortam için ne söylense az olur hatta kelimeler kifayetsiz bile kalır diyebiliriz. Neyse sözü fazla uzatmadan sizleri bu muhteşem kaval havası videosuyla baş başa bırakıyor, kemancımızın ve oynayanların eline yüreklerine sağlık diyor ve çiftlerimize de Cenabı Allah’tan bir ömür boyu mutluluk diliyoruz.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+
Etiketler: , , , ,

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın