Gelin Kaynana Karşılıklı Fena Döktürmüşler… Yok Böyle Gelin


Gelin Kaynana Fena Döktürmüşler… Yok böyle gelin kaynana… Kastamonu Yöresi Gelin kaynana kapışması, Kastamonulu gelinle kaynana fena kapışıyorlar.. Var mı böyle gelin kaynana. Gelin öyle bir kaval havası oynuyor ki resmen kaynanasına taş çıkarıyor. Evinde kaynanasıyla, tek başına, amatörce dans eden, kıvıran oynayan, şov yapan, oynak gelin videoları izleyin. Sizce gelin mi güzel oynuyor yoksa kaynanası mı bence gelin kaynanaya taş çıkarıyor, izleyin. Evde canları sıkılan ve televizyonda da sevdikleri oyun havasının çalması üzerine gelin ve kaynana kafa kafaya veriyor ve başlıyorlar kaval havası oynamaya. Kaynana eski görmüş geçirmişler belli ama gelin de kaynanasından aşağı kalır değil deyim yerindeyse az oynak değil hani. Gelin ve kaynananın sergilediği bu güzel kaval havası oyununu kameraya çeken gelinin eşi olmalı ki o da alkışlarla tempo tutarak eşine ve annesine destek veriyor. Gelin öyle bir kaval havası oynuyor ki resmen kaynanasına taş çıkarıyor.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın