Gelin ve Damattan İzlemeye Değer Güzel Bir Oyun


Gelin ve Damattan İzlemeye Doyamayacağınız Muhteşem Performans… Gelin ve Damadın performansını izlerken yerinizde duramayacaksınız keşke ben de orada o düğünde olsaydım diyeceksiniz. O derece eğlenceli ve samimi, mutlaka izleyin, kaçırmayın! Gelin Görümce ve Damat Fena Döktürmüşler. Yöresel halaylarla karışık sergiledikleri kıvrak oyun havaları gerçekten süper olmuş. İzlerken keşke biz de orada olsaydık dedirtecek cinsten bir kareografi olmuş. Tüm oynayanların ve çalıp söyleyenlerin ellerine, yüreklerine sağlık diyerek gelin ve damadımıza mutluluklar diliyor siz değerli ziyaretçilerimizi bu güzel videoyla başbaşa bırakıyoruz. İyi seyirler efendim. Her zaman belirttiğimiz gibi amacımız sizleri eğlendirmek eğlendirirken de yöre kültürlerini, yöre oyunlarını sizlere tanıtmak olunca bu duruma en güzel örnek olarak da yurdumuzun değişik yörelerinde gerçekleşen ve internete düşen düğün, nişan ve kına videolarını sizlerle paylaşıyoruz efendim.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+
Etiketler: , ,

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın