Gelin ve damattan oldukça eğlenceli ayakkabı oyunu


Gelin, damat ayakkabı oyunu! oldukça eğlenceli kesinlikle izlemeye değer! Özellikle de Yurt dışı düğünlerinde oynanan ve oldukça da popüler olan bu eğlenceli oyunun Türkiye’ye uyarlanmış, aşırı eğlenceli olan ve her düğünde mutlaka oynanması gereken bu harika oyunu sizlerle paylaşmak istedik. Umarız sizler de beğenir ve arkadaşlarınızla paylaşırsınız. Gelin hanım ve damat bey sırtları birbirlerine dönük şekilde sandalyelere otururlar ve kendilerine sorulan sorulara ellerindeki ayakkabıları kaldırmak suretiyle cevap vermiş olurlar. Sorunun cevabı eğer damat bey ise damadın ayakkabısı havaya kaldırılır yok eğer gelin hanım ise gelinin ayakkabısı havaya kaldırılır. Ayakkabı oyunundaki amaç gelin ve damadın sorulara verdikleri cevap ile birbirlerini ne kadar iyi tanıdıklarını ölçmektir. Oyunu izlediğinizde sizlerinde çok beğeneceğini umuyor ve iyi seyirler diliyoruz. Umarız keyif alırsınız efendim.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın