Gördüğüm En Harika Gelin Damat Oyunlarından Biri


Bir gelin damat oyunu bu kadar mı şirin oynanır? Gelin şirin damat bey ondan da şirin. İzledikçe hayran kalacağınız en şirin gelin damat oyunu diyebiliriz. Güzel yörelerimizden Niğde’de gerçekleşen kına gecesinde gelin hanım ve damat beyin şirinliği, güler yüzlülüğü kısaca, sevimliliği izleyenleri hayran bıraktı. Arkadaşlarının ve davetlilerin alkışları eşliğinde öyle bir gelin damat oyunu ve desti kırma oyunu oynadılar ki ancak bu kadar harika olabilirdi. Çiftimize mutluluklar diliyor başka bir gelin damat oyun videosuyla daha buluşmak dileğiyle keyifli izlemeler diliyoruz efendim.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın