Gülistan Tokdemir – Hayrola Çilem


Gülistan Tokdemir Hayrola Çilem Hayrola Türküsü ve Şarkı Sözleri. Gönlü güzel, yüreği güzel sanatçımız Gülistan Tokdemir‘in o eşsiz sesi ve kendine has yorumuyla canlı sergilediği Hayrola Çilem Hayrola şarkısını, türküsünü sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca merak edenler ve öğrenmek isteyenler için bu güzel türkümüzün sözlerini de yazımızın devamında sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerden gerek sanatçımıza destek ve gerekse de türkülerimizin ileri nesillere taşınabilmesi için bir defaya mahsus sosyal medyada, Whatsapp’ta paylaşmanızı rica ediyor hepinize iyi dinlemeler diliyoruz. Türkülerle kalın hep mutlu kalın efendim.

Hayrola Çilem Hayrola Türküsü ve Şarkı Sözleri

Benimle Mi Doğdun Geldin Dünyaya
Hayrola Çilem Hayrola
Hasret Koydun Yaşamıma Yarime
Hayrola Çilem Hayrola

Bütün Her İşime Oldun Bir Engel
Kırıp Atamadım Attığın Çengel
Kurduğum Umutlar Ettirdin Hayel
Hayrola Çilem Hayrola

Süründürdün Süründüğüm Yetmez Mi
Bu Rezalet Bu Sefalet Bitmez Mi
İki Yakan Bir Araya Gelmez Mi
Hayrola Çilem Hayrola

Ömrüm Geldi Geçti Hep Boynum Bükük
Bir Yanım Yamalı Bir Yanım Sökük
Kaplaniyem Eridim Kaldım Kemik
Hayrola Çilem Hayrola

Sizlerden ricamız beğendiğiniz türkü videolarını hem sanatçılarımıza destek olmak hem de türkülerimize sahip çıkarak onları ileri ki nesillere taşıyabilmek adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanız ve diğer arkadaşlarınızın da dinlemelerine vesile olmanızdır.  Her daim türkülerle kalmanız dileğiyle keyifli dinlemeler efendim…

Diğer yöresel türküler için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın