Harika Çiftten Çok Harika Erik Dalı Kaşık Oyunu Mutlaka İzle


Gelin hanım ve damat beyden izlemeye doyamayacağınız harika bir erik dalı kaşık oyunu. Tek kelimeyle harika mutlaka izleyin. Birbirlerine mükemmel uyum sağlayan gelin ve damat kendilerini oyuna öyle kaptırmışlar ki ortaya böylesine güzel bir kareografi çıkmış. Özellikle de oyunun sonuna doğru damat beyin kaşıkları kırarak piste savurması da oyuna başka bir ahenk katmış ve davetlilerden tam not almış. Bunu salondan yükselen alkış seslerinden de çok rahat anlayabiliyoruz. Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyor ve sizleri çiftimizle baş başa bırakıyoruz.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın