İş Başvurusunda Kızın Başına Bakın Neler Geldi – Muhteşem Kamera Şakası


İş görüşmesi için gittiği firmada bakın kızın başına neler geldi. Oldukça komik bir kamera şakası olan bu videomuzda iş görüşmesine gelen insanlara hazırlanan komik ve bir o kadar da ilginç bir şaka hazırlamışlar. İş başvurusuna gelen kişiler patronun odasına girdiğinde patronu arkası dönük olarak görüp herhalde uyuya kalmış diyerek uyarmaya çalışır ve patronun önüne dönmesiyle gördükleri karşısında şaşırıp kalırlar. Alnından vurulmuş numarası yaparak iş görüşmesine gelen kişilere öyle bir kamera şakası hazırlarlar ki gerçeği gördüklerinde insanlar şaşırıp kalırlar.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz komik videoları diğer arkadaşlarınızın da izlemesi adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanız ve diğer arkadaşlarınızın da izlemesine vesile olmanızdır. Her daim neşe ile kalmanız dileğiyle yüzünüzden tebessüm, kalbinizden de sevgi hiç eksik olmasın iyi seyirler efendim…

Diğer komik videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli, komik videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+
Etiketler: , , , , , , , ,

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın