Işığı Gören Geliyor… Günün En Komik Nasrettin Hoca Fıkrası


Nasrettin hocanın hanımı hamileymiş ve gecenin bir yarısı sancılanmış. Hemen ebe hanımı çağırmışlar ve ebe hanım tam doğum işlemine başlayacakken elektrikler kesilmesin mi? Nasrettin hoca da çaresiz mecburen fener tutarak doğum esnasında ebe hanıma yardımcı olmak istemiş. Nihayet ilk bebek sağlıklı sıhhatli doğmuş fakat ebe hanım bakmış arkasından bir bebek daha gelmekte. Yapacak bir şey yok mecburen onu da doğurtmuş. Bitmemiş hemen ardından bir tane daha… Nasrettin hoca derhal feneri söndürmüş.
– Ebe hanım; Ne yaptın hocam çabuk yak şu feneri..!
– Nasrettin hoca da; Asla olmaz ebe hanım, baksanıza ışığı gören geliyor efendim demiş.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz komik fıkraları diğer arkadaşlarınızın da okuması adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanız ve diğer arkadaşlarınızın da okumasına vesile olmanızdır. Her daim neşe ile kalmanız dileğiyle yüzünüzden gülücük, kalbinizden de sevgi hiç eksik olmasın iyi seyirler efendim…

Diğer komik fıkralar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli, komik fıkraları sitemiz üzerinden okuyabilir ve paylaşabilirsiniz.

Diğer Fıkralar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz fıkraları paylaşmayı unutmayınız!

Işığı Gören Geliyor… Günün En Komik Nasrettin Hoca Fıkrası
Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın