Kastamonulu Eltilerden Mükemmel Kaval Havası


Evde Canı Sıkılan Kastamonulu Eltiler Kaval Havası Oynarsa. Eğlenmek, oynamak tabi ki herkesin hakkıdır.  Zevkler ve renkler tartışılmaz olduğu bir gerçektir ve bu herkes için farklı şekillerde, farklı yollarla olabilir ve gayette normal karşılanır. Öyle ki kimi spor yaparak sitres atar, kimi dizi izleyerek, kimi şarkı söyleyerek tıpkı bu bayan kardeşlerimiz gibi kimileri de evinde kaval havası oynayarak hayatı zevkli hale getirmektedir ve iyi de etmektedirler. Kastamonulu eltiler de tıpkı yukarıda anlattığımız gibi bugün ne yapalım ne edelim derken açmışlar müziğin sesini ve telefonu da çocuklara verip eğlencenin dibine dibine vurmuşlar. Ortaya da çok hoş bir görüntü çıkmış. Ne diyelim Kastamonulu eltilere iyi eğlenceler diyerek siz değerli izleyicilerimize de iyi seyirler diliyor ve bu eğlenceli videoyu sizle için paylaşıyoruz. Umarız bizler gibi sizler de çok beğenirsiniz ve arkadaşlarınızla paylaşırsınız.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın