Köy Düğününde Köy Kızlarından Mükemmel Kaval Havası


Düğününde köy kızların mükemmel kaval havası oyunu gerçekten de izlemeye değer. Ne varsa köyde var diyoruz ve köy düğününde çekilen baştan sona harika bir kaval havası videosu ile sizleri baş başa bırakıyoruz. 2011 yılında Okçu köyünde Süleyman Kavak tarafından kayıt altına alınan bu videoda oldukça eğlenceli, doğal ve alışılagelmişin dışında farklı bir oyun izleyeceksiniz. Köy havası, doğası, insanların içtenliği ve doğallığı ayrı bir renk katıyor köy düğünlerine. Sözü fazla uzatmadan bu videonun yapımında emeği geçenlere ve oynayanlara yürekten teşekkür ediyor sizleri bu güzel düğün videosu ile baş başa bırakıyoruz.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın