Köy Düğününde Şalvarlı Kızlardan Mükemmel Oyun Havası


Köy düğününde şalvarlı köy kızlarından mükemmel oyun havası. Anadolu’nun güzel köylerinden birinde şalvarlı köylü bacıların sergilediği hababam oyun havası oyununu sizlerle paylaşmaya karar verdik. Tamamen doğal, yapmacıktan uzak köy kadınının samimi ve içten oynamasını izlerken sizler de kendinizi düğün ortamındaymış gibi hissedecek, Anadolu insanının sıcaklığını hissedecek ve keşke ben de orada olsaydım diyeceksiniz. Özellikle köy düğünü sevenleri, köy düğününe hasret kalanların izlemesi gereken bir köy düğünü videosu. Oynayan köylü bacılarımıza teşekkür ediyor, ayaklarına yüreklerine sağlık diyoruz ve sizleri bu güzel videomuzla başbaşa bırakıyoruz. Umarız sizler de beğenir ve diğer arkadaşlarınızla paylaşırsınız.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın