Köylü Bacılardan Kına Gecesinde Çok Harika Çiftetelli


Köy düğünü, köy kınası olur da güzel olmaz mı, o kınada kalkıp oynanmaz mı? Köylü bacılarda tam olarak öyle yapmışlar ve kına gecesinde öyle güzel bir çiftetelli oynamışlar ki kesinlikle izlemeye değer. Deyim yerindeyse eğlencenin dibine vurmuşlar. Bu defa ne erik dalı, ne gelin damat oyunu, ne de halay çok eğlenceli bir çiftetelli oyunu videosuyla sizlerleyiz. Sağolsun hanım bacılar da gelin hanımı yalnız bırakmamışlar ve eğlenmesi için ellerinden gelen hüneri sergilemişler. Damadın ablasından, gelinin görümcesine, kız kardeşinden damat beyin sağdıcına varıncaya kadar herkes gelin damada eşlik etmiş ve oldukça eğlenmişler, kaynana, kaynatayı saymıyoruz bile. Sözü daha fazla uzatmadan tüm oynayanların ayaklarına, yüreklerine sağlık diyor gelin hanım ve damat beye kırk bir kere maşallah şimdiden bir ömür boyu mutluluklar diliyor ve siz değerli izleyicilerimizi bu güzel video ile başbaşa bırakıyoruz. Onlar ersin muradına bizler çıkalım kerevetine.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın