Oyunu Beğenilmeyen Damat Bakın Nasıl Çıldırdı?


Gelin tarafından oyunu beğenilmeyince çılgına dönen damat. Gelin damat oyununda gelin tarafından oyunu beğenilmeyen damat bakın nasıl çıldırdı ve kendini geline beğendirmek için bakın ne yaptı? Gelin damat oyununda damat beyin sergilediği oyunlar gelin hanım tarafından bir türlü beğenilmeyince damat resmen çılgına döndü. Damat bey önce atım arap oynadı gelin hanım beğenmedi, roman oynadı beğenmedi oynadığı üçüncü oyun da gelin hanım tarafından beğenilmeyince damat bey iyice çıldırdı ve çareyi mezdeke oynamakta buldu. Kısaca özetlemek gerekirse oyunu beğenilmeyen damat birkaç oyun havasından sonra mezdeke istiyor ve şovunu yapıyor hem de ne şov. Kesinlikle izleyin izlediğinize değecek bir şov. Gelin ve damada bir ömür boyu mutluluklar diliyor sizleri bu güzel videomuzla başbaşa bırakıyoruz. Onlar ermiş muradına inşallah bizler de çıkarız kerevetine.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın