Roman Kızlarından Muhteşem Roman Oyunu


Roman Kızlarından İzleme Rekoru Kıran Muhteşem Roman Oyunu. Roman düğününde roman kızlarından harika roman havası. Orkestranın canlı canlı çalıp okuduğu çeşitli roman havası müzikleriyle en iyi performansı sergileyen kızlar bir birileriyle adeta yarışmışlar. Özellikle iki genç kızın bir birileriyle yarışırcasına sergiledikleri oryantal performans izlemeye değer cinsten ve Durum vaziyet o ki kızlar bu güzel oyunları ile davetlilerden tam not aldığını düşünüyoruz. Neyse evlenen çiftlerimize mutluluk diliyor siz değerli izleyicilerimize de iyi seyirler diliyoruz.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+
Etiketler: , , ,

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın