Sanki Yarin Sesi Geldi Dostun Elinden – Dinlemeye Değer


Malatyalı yanık sesli sanatçımız Sevilay Genç’ten sizlere dinleteceğimiz Erkan Yoksuli’den alınma sanki yarin sesi geldi dostun elinden isimli bu türküde harika görseller eşliğinde hem bir nevi memleket hasreti gidermiş olacak hem de türkü dinlemenin keyfine varacaksınız. Bu anlamlı türküde sevgiliye duyulan özlemi sözlere döken aşık sesini yakından duysam tatlı dilinden derken arada bir hasret, bir gurbet kokusu veriyor dinleyenlere. Kim bilir sıladan uzakta yaşamak zorunda belki, belki de sevdiğine kavuşamıyor. Türkümüzü dinleyince ne anlatılmak istendiğini sizler de daha iyi anlamış olacaksınız zaten. Hep türkülerle türkü tadında kalmanız dileğiyle, keyifli izlemeler efendim.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz türkü videolarını hem sanatçılarımıza destek olmak hem de türkülerimize sahip çıkarak onları ileri ki nesillere taşıyabilmek adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanız ve diğer arkadaşlarınızın da dinlemelerine vesile olmanızdır.  Her daim türkülerle kalmanız dileğiyle keyifli dinlemeler efendim…

Diğer yöresel türküler için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın