Şehir kızlarından mükemmel bir halay sizlerle izleyin


Yörelerimizden halaylarda bu defa da güzel ilimiz Tokat’tan güzel bir Tokat halayı ile sizlerleyiz. Tokat’ta düğün olur, halay olur da güzel olmaz mı? İşte güzel bir Tokat düğünü ve izlemeye doyamayacağınız mükemmel bir halay. Tokat’ın Turhal ilçesinde 2016 yılında gerçekleşen Serdar kardeşimizin düğününden en güzel karelerin yer aldığı muhteşem halay videosunu sizlerle paylaşalım istedik. Bizler izledik ve çok keyif aldım sizlerin de beğeneceğini umarak bu güzel videomuzu sizlerle paylaştık. Şimdiden iyi seyirler dileriz efendim. Sözü daha fazla uzatmadan tüm oynayanların ayaklarına, yüreklerine sağlık diyor gelin hanım ve damat beye şimdiden bir ömür boyu mutluluklar diliyor ve siz değerli izleyicilerimizi bu güzel video ile baş başa bırakıyoruz. Onlar ersin muradına bizler çıkalım kerevetine.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın