Teyzelerden İzleme Rekoru Kıran Emirdağı Kaşık Oyunu


Hanım teyzelerimizden izlemeye doyamayacağınız, izledikçe hayran olacağınız Afyon Emirdağı kaşık oyunu videosu. Kesinlikle hayran kalacaksınız izleyin. Kaşık oyunu deyince ilk akla gelen yörelerimizin başında gelen Emirdağı’nda düğün ve kınaların vazgeçilmezi deyim yerinde ise adeta milli marşı olmuş diyebiliriz kaşık oyunu. Sağ olsunlar teyzeler de kaşık oyununu gerçekten harika oynamışlar. Oynayanların, çalanların ve bu videoyu oluşturanların ellerine sağlık diyor, evlenen çiftlerimize mutluluklar diliyor ve sizleri bu güzel kaşık oyunu videosu ile baş başa bırakıyoruz. Her zaman belirttiğimiz gibi amacımız sizleri eğlendirmek eğlendirirken de yöre kültürlerini, yöre oyunlarını sizlere tanıtmaktır. Bu duruma en güzel örnek olarak da yurdumuzun değişik yörelerinde gerçekleşen yöresel oyun ve düğün videolarını sizlerle paylaşıyoruz efendim.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın