Teyzeme Maaşallah Halebinin Yağını Çıkarmış Resmen İzleyin


Bir halay anca bu kadar güzel oynanabilirdi. Tebrikler teyzeye, oyunun hakkını vermiş gerçekten. Müzik harika üstüne bir de teyzenin güzel halayı eklenince izlemeye doyamayacağınız bir oyun çıkmış ortaya. Teyzeye kırkbir kere maaşallah oyunun hakkını vermiş resmen. Yöre yöre halaylarımızı, oyunlarımızı tanıtmaya devam ederken özellikle gurbettekilerin bir nebze de olsa memleket hasretlerini dindirdiği ve insanları öz kültürleri, öz benlikleri ile buluşturduğu için Grup Erdoganlar’a da ayrıca teşekkür ediyoruz. Başta teyzeye ve tüm oynayanlara teşekkür ederken gelin ve damada şimdiden bir ömür boyu mutluluk diliyor sizleri bu güzel videomuzla başbaşa bırakıyor keyifli izlemeler diliyoruz efendim. Yine her zaman dediğimiz gibi onlar ersinler muradına bizler çıkalım kerevetine.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın