Erik dalıyla kendinden geçen çılgın gelin


Oynadığı erik dalı videosuyla YouTube’de fenomen oldu. Gelin hanım öyle bir kaşık havası oynadı ki izleyenler hayran kaldı. Yok böyle bir gelin mutlaka izleyin. Kaşıkları eline alan gelin hanım düğününde erik dalını öyle güzel, öyle içten oynadı ki salondaki bütün davetliler dakikalarca durup onu izledi. Çılgınlar gibi oynayan gelin erik dalıyla adeta kendinden geçti desek abartmış olmayız. O derece yani. Gelin hanımın başına saçılan paralar da cabası. Yazımızın başlığında çılgın gelin dedik çünkü bu güne kadar daha doğrusu erik dalı erik dalı olalı böyle hareketli böyle içten ve istekli oynayanını görmedi. Anlatmaya gerek yok izleyin anlattığımızdan daha fazlasını zaten göreceksiniz.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın