Yürüyorum Dikenlerin Üstünde Yaralıyam – Aysel Şeker


Aysel Şeker’in yanık sesinden dinleyeceğiniz Aşık Kaplani’den alınan yürüyorum dikenlerin üstünde yaralıyım isimi bu dertli türküyü özellikle yanık gurbet türküsü severler için paylaşıyoruz. Elektro bağlama eşliğinde tekrar tekrar dinleyeceğiniz bu türküye Aysel Şeker‘in eşsiz sesi de farklı bir renk katmış. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Aysel Şeker’in muhteşem türküsü ile baş başa bırakıyor ve keyifli dinlemeler diliyoruz. Umarız çok beğenirsiniz ve arkadaşlarınızla paylaşırsınız.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz türkü videolarını hem sanatçılarımıza destek olmak hem de türkülerimize sahip çıkarak onları ileri ki nesillere taşıyabilmek adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanız ve diğer arkadaşlarınızın da dinlemelerine vesile olmanızdır.  Her daim türkülerle kalmanız dileğiyle keyifli dinlemeler efendim…

Diğer yöresel türküler için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın