Zeybek Oynamak Bir Geline Ancak Bu Kadar Yakışırdı Maaşallah


Dünyalar Güzeli Gelinden Mükemmel Ötesi Zeybek Oyunu. Anlatmaya Gerek Yok Görüyorsunuz. Zeybek Oynamak Bir Geline Ancak Bu Kadar Yakışırdı. İzleyin Kesinlikle Hayran Kalacaksınız. Zeybek deyince aklımıza hep erkekler gelir ya hatta düğünlerde bile sadece damat bey zeybek oynardı en azından biz öyle bilirdik. Fakat son zamanlarda bu gelenek bozuldu ve gelinlerimizin de düğüne yakın zeybek kursu alarak damatla karşılıklı zeybek oynadıklarına şahit oluyoruz. Ve bu kültürel değerlerimizi geliştirme açısından oldukça güzel bir gelişme. Dünyalar tatlısı çiftimizin oynadığı zeybek oyunu da gerek salondaki davetlilerden gerekse de internetteki izleyicilerinden tam not almış durumda. Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyor ve sizleri zeybek oyun videomuzla başbaşa bırakıyoruz.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın