Zurna çalan teyze ve dolapta zurna çalan kız ikisi de zurnacı


Teyze öyle bir zurna çalıyor ki deyim yerindeyse zurnayı adeta konuşturuyor. Annesinden zurna çalmasını rica eden oğlunu kırmayıp zurna çalmaya başlayan teyze insanı adeta kendinden geçiriyor, teyzem gerçekten de zurnanın hakkını vermiş. Peki teyze zurnayı gerçekten çalıyor mu? Şimdi gelelim işin aslına. Teyzenin gerçekten zurna çalmadığı aşikar ama İŞTE BU VİDEODA izleyeceğiniz Samsunlu Rümeysa isimli kızımız gerçekten zurna çalıyor ve komşuları rahatsız olmasın daha doğrusu komşularını zurna sesiyle rahatsız etmemek için de zurnayı elbise dolabının içinde çalıyor.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz komik videoları diğer arkadaşlarınızın da izlemesi adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanız ve diğer arkadaşlarınızın da izlemesine vesile olmanızdır. Her daim neşe ile kalmanız dileğiyle yüzünüzden tebessüm, kalbinizden de sevgi hiç eksik olmasın iyi seyirler efendim…

Diğer komik videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli, komik videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın